OZONATED APRICOT KERNEL OIL-For skin & hair

OZONATED APRICOT KERNEL OIL-For skin & hair

894 ден.
Производител: Institut Organica
Шифра на производ: 668461
Достапност: На залиха
Количина:

Oзонирано масло, од најквалитетно ладно цедено масло од семка од кајсија, кое со "озонска инјекција" е збогатено со озон (О3). Комбинација од масни киселини + вит. Е и А, за интензивна хидратација на сите типови кожа и коса.Особено се препорачува за сува, како и зрела кожа. Го спречува процесот на стареење и може совршено да  замени ноќен крем. Совршено масло за релакс-масажа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS