AGE REVIVE BODY MILK-SMOOTHING-COENZYME Q10 & PLANT STEM CELLS

AGE REVIVE BODY MILK-SMOOTHING-COENZYME Q10 & PLANT STEM CELLS

269 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 902052
Достапност: На залиха
Количина:

МЛЕКО ЗА ТЕЛО СО КОЕНЗИМ Q10 & РАСТИТЕЛНИ МАТИЧНИ КЛЕТКИ- Инстантно подобрување на елсатичноста на кожата, брзо елиминирање на токсините од телото, неутрализирање на дејството на слободните радикали хидромасажни ефекти и одржување на природниот хидро баланс кај сите типови кожа и подмладување на кожата. Мека свиленкасто кадифена кожа на допир од првата употреба.

Долготраен природно свеж мирис. 400 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele AGE REVIVE BODY MILK-SMOOTHING-COENZYME Q10 & PLANT STEM CELLS МЛЕКО ЗА ТЕЛО СО КОЕНЗИМ Q10 & РАСТИТЕЛНИ МАТИЧНИ КЛЕТКИ- Инстантно подобрување на елсатичноста на кожата, брзо елиминирање на токсините од телото, неутрализирање на дејството на слободните радикали хидромасажни ефекти и одржување на природниот хидро баланс кај сите типови кожа и подмладување на кожата. Мека свиленкасто кадифена кожа на допир од првата употреба. Долготраен природно свеж мирис. .. Category: Product #: 902052 Regular price: 269 ден. 269 Available from: torba.mk