Argan Oil Hair Booster

Argan Oil Hair Booster

339 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104631
Достапност: На залиха
Количина:

Серум за коса со арганово масло, за сјајна, енергична и цврста коса без расцветани врвови. Одговара за оштетна, слаба, сува како и хемиски третирана коса.

 

Втријте мала количина (3-4 капки) од производот на вашите дланки, нанесете на врвовите на чиста, влажна или сува коса. Не плакнете. 

Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: argan, oil, hair, booster, serum, серум
Revuele Argan Oil Hair Booster Серум за коса со арганово масло, за сјајна, енергична и цврста коса без расцветани врвови. Одговара за оштетна, слаба, сува како и хемиски третирана коса.   Втријте мала количина (3-4 капки) од производот на вашите дланки, нанесете на врвовите на чиста, влажна или сува коса. Не плакнете.  Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Избегнувајте контакт со очит.. Category: Product #: 104631 Regular price: 339 ден. 339
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341