Argan Oil Hair Elixir

Argan Oil Hair Elixir

309 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104648
Достапност: На залиха
Количина:

Спреј за коса, комбинација од 100% арганово масло и пантенол, ја штити слабата коса од топлина, ја враќа еластичноста, цврстината и сјајот. Мазна и лелеава коса.

 

Испрскајте мала количина од далечина од 20цм на чиста влажна или сува коса пред термички стилизирање. Не плакнете. 

Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: argan, oil, hair, elixir
Revuele Argan Oil Hair Elixir Спреј за коса, комбинација од 100% арганово масло и пантенол, ја штити слабата коса од топлина, ја враќа еластичноста, цврстината и сјајот. Мазна и лелеава коса.   Испрскајте мала количина од далечина од 20цм на чиста влажна или сува коса пред термички стилизирање. Не плакнете.  Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Избегнувајте контакт со очите. Во случ.. Category: Product #: 104648 Regular price: 309 ден. 309
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341