CHUPA CHUPS TUTTI FRUTTI-BATH & SHOWER GEL- ГЕЛ за туширање 300ml

CHUPA CHUPS TUTTI FRUTTI-BATH & SHOWER GEL- ГЕЛ за туширање 300ml

169 ден.
Производител: Chupa Chups
Шифра на производ: 71318
Достапност: На залиха
Количина:

ГЕЛ за туширање со лесна текстура и изобилство од екстракти од различни овошја за нега на кожата и долготраен егзотично-пријатен мирис.  Препорачан за возраст 3 +

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Chupa Chups CHUPA CHUPS TUTTI FRUTTI-BATH & SHOWER GEL- ГЕЛ за туширање 300ml ГЕЛ за туширање со лесна текстура и изобилство од екстракти од различни овошја за нега на кожата и долготраен егзотично-пријатен мирис.  Препорачан за возраст 3 + .. Category: Product #: 71318 Regular price: 169 ден. 169
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341