Распродадено
CYS RECONSTRUCTORS: COLLAGEN Replenishing Serum
  • CYS RECONSTRUCTORS: COLLAGEN Replenishing Serum

CYS RECONSTRUCTORS: COLLAGEN Replenishing Serum

339 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101708
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Познато е дека колагенот го успорува/одложува процесот на стареење така што има моќ да делува во епидермисот. Го стимулира обновувањето на клетките и ја минимизира појавата на брчки. Брзо видливи резултати: затегната кожа, пополнети тенки линии и мимични бори и помлад изглед на кожата.

Начин на употреба:

Нанесете неколку капки наутро или навечер на чиста кожа, нежно масирајте додека не се апсорбира целосно.

Состав: 

Aqua, Propylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydroxyethyl Cellulose, Phenoxyethanol, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Disodium EDTA.

 

ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele CYS RECONSTRUCTORS: COLLAGEN Replenishing Serum Познато е дека колагенот го успорува/одложува процесот на стареење така што има моќ да делува во епидермисот. Го стимулира обновувањето на клетките и ја минимизира појавата на брчки. Брзо видливи резултати: затегната кожа, пополнети тенки линии и мимични бори и помлад изглед на кожата. Начин на употреба: Нанесете неколку капки наутро или навечер на чиста кожа, нежно масирајте додека не се ап.. Category: Product #: 101708 Regular price: 339 ден. 339
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341