Frozen II EDT Girls - "ФРОЗЕН II" - ТОАЛЕТНА ВОДА ЗА ДЕВОЈЧИЊА 30ml
  • Frozen II EDT Girls - "ФРОЗЕН II" - ТОАЛЕТНА ВОДА ЗА ДЕВОЈЧИЊА 30ml

Frozen II EDT Girls - "ФРОЗЕН II" - ТОАЛЕТНА ВОДА ЗА ДЕВОЈЧИЊА 30ml

360 ден.
Производител: Disney
Шифра на производ: 85791
Достапност: На залиха
Количина:

Дозволете да ве освои мирисот на Елса и Ана, неразделните сестри на Фрозен. Во оваа тоалетна вода за девојчиња, со овошни и цветни ноти, се спојува сета суштина на магичниот свет на Арендел.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Disney Frozen II EDT Girls - "ФРОЗЕН II" - ТОАЛЕТНА ВОДА ЗА ДЕВОЈЧИЊА 30ml Дозволете да ве освои мирисот на Елса и Ана, неразделните сестри на Фрозен. Во оваа тоалетна вода за девојчиња, со овошни и цветни ноти, се спојува сета суштина на магичниот свет на Арендел. .. Category: Product #: 85791 Regular price: 360 ден. 360
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341