Spiderman Zip Case EDT 100ml + Shower gel 100ml - Спајдермен тоалетна вода + гел за туширање

Spiderman Zip Case EDT 100ml + Shower gel 100ml - Спајдермен тоалетна вода + гел за туширање

958 ден.1.369 ден.
Производител: Disney
Шифра на производ: 81489
Достапност: На залиха
Количина:

СПАЈДЕРМЕН комплет со тоалетна вода со суперхеројски мирис + гел за туширање со нежна текстура и пријатен мирис. Успешно ги отстранува сите нечистотии и ја хидрира детската кожа.

Не е наменето за деца под 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Disney Spiderman Zip Case EDT 100ml + Shower gel 100ml - Спајдермен тоалетна вода + гел за туширање СПАЈДЕРМЕН комплет со тоалетна вода со суперхеројски мирис + гел за туширање со нежна текстура и пријатен мирис. Успешно ги отстранува сите нечистотии и ја хидрира детската кожа. Не е наменето за деца под 3 години. .. Category: Product #: 81489 Regular price: 958 ден. 1.369
958
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341