Spiderman EDT -"СПАЈДЕРМЕН" ТОАЛЕТНА ВОДА ЗА МОМЧИЊА 30ml
  • Spiderman EDT -"СПАЈДЕРМЕН" ТОАЛЕТНА ВОДА ЗА МОМЧИЊА 30ml

Spiderman EDT -"СПАЈДЕРМЕН" ТОАЛЕТНА ВОДА ЗА МОМЧИЊА 30ml

360 ден.
Производител: Disney
Шифра на производ: 57058
Достапност: На залиха
Количина:

Суперхеројски мирис што ќе го сакаат сите момчиња. Создаден врз основа на најпознатиот пајак херој во историјата на стриповите.

Свеж парфем за момчиња, во кој се искомбинирани цитурусни ноти на густ бергамконт, сладок цвет од портокал и маслина, со топли елементи на лаванда, ванила и килибар.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Disney Spiderman EDT -"СПАЈДЕРМЕН" ТОАЛЕТНА ВОДА ЗА МОМЧИЊА 30ml Суперхеројски мирис што ќе го сакаат сите момчиња. Создаден врз основа на најпознатиот пајак херој во историјата на стриповите. Свеж парфем за момчиња, во кој се искомбинирани цитурусни ноти на густ бергамконт, сладок цвет од портокал и маслина, со топли елементи на лаванда, ванила и килибар. .. Category: Product #: 57058 Regular price: 360 ден. 360
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341