NIKE WOMAN ULTRA PURPLE BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml
  • NIKE WOMAN ULTRA PURPLE BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml

NIKE WOMAN ULTRA PURPLE BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml

231 ден.385 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 873743
Достапност: На залиха
Количина:

Волшебно - овој збор би го искористиле за да ви ја доловиме оваа овошна и цветна суштина.

Женствен и овошен почеток, обележан со малина и слатка круша, е испреплетен со најпрепознатливите цветни мириси од роза и јасмин, формирајќи неверојатен дожд од сензации кои заслепуваат во неговата топла база на пралина и ванила.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Nike NIKE WOMAN ULTRA PURPLE BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml Волшебно - овој збор би го искористиле за да ви ја доловиме оваа овошна и цветна суштина. Женствен и овошен почеток, обележан со малина и слатка круша, е испреплетен со најпрепознатливите цветни мириси од роза и јасмин, формирајќи неверојатен дожд од сензации кои заслепуваат во неговата топла база на пралина и ванила. .. Category: Product #: 873743 Regular price: 231 ден. 385
231
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341