Распродадено
NIKE WOMAN ULTRA PINK BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml
  • NIKE WOMAN ULTRA PINK BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml

NIKE WOMAN ULTRA PINK BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml

385 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 873736
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Бунтовен мирис способен да ги фати сите сетила.

Експлозивниот и интензивен розев бибер заедно со црната рибизла ја создаваат оваа незаборавна и зачинета врвна нота која станува слатка со деликатно спојување со кокос и карамела. Нејзината непогрешлива основа од ванила и пачули ја претвора во посакуван женски парфем.

Мирисен тренд: Ориентални сладокусци

ОСНОВНИ НОТИ: пачули, сончоглед, ванила

СРЕДНИ НОТИ: карамел, кокос, роза, јасмин

КРАЈНИ НОТИ: круша, розев бибер, црна ризбизла

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Nike NIKE WOMAN ULTRA PINK BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml Бунтовен мирис способен да ги фати сите сетила. Експлозивниот и интензивен розев бибер заедно со црната рибизла ја создаваат оваа незаборавна и зачинета врвна нота која станува слатка со деликатно спојување со кокос и карамела. Нејзината непогрешлива основа од ванила и пачули ја претвора во посакуван женски парфем. Мирисен тренд: Ориентални сладокусци ОСНОВНИ НОТИ: пачули, сончоглед, вани.. Category: Product #: 873736 Regular price: 385 ден. 385
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341