Распродадено
NIKE WOMAN SWEET BLOSSOM BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml
  • NIKE WOMAN SWEET BLOSSOM BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml

NIKE WOMAN SWEET BLOSSOM BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml

385 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 870001
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Спреј дезодоранс за експлозија на овошен и цветен мирис.

Се испреплетуваат аромите на црна рибизла, овошје, јинг-јанх, роза, со оние на бели цветови, бадем и праска за на крај да нè обвијат со мирисот на сончев килибар, ванила, мошус и кедрово дрво.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Nike NIKE WOMAN SWEET BLOSSOM BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml Спреј дезодоранс за експлозија на овошен и цветен мирис. Се испреплетуваат аромите на црна рибизла, овошје, јинг-јанх, роза, со оние на бели цветови, бадем и праска за на крај да нè обвијат со мирисот на сончев килибар, ванила, мошус и кедрово дрво. .. Category: Product #: 870001 Regular price: 385 ден. 385
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341