Распродадено
NIKE MAN ULTRA BLUE BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml
  • NIKE MAN ULTRA BLUE BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml

NIKE MAN ULTRA BLUE BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml

385 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 873712
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Уникатен и непогрешлив стил за она што сјае само по себе.

Храбрите и цврсти навестувања на лимон и нане се смирени и им даваат место на лисјата од темјанушки и рузмарин, обезбедувајќи го последниот здив за да ја земат виталната енергија потребна за да се постигне незаборавна база на морски соли и мов.

Мирисен тренд: Ориентално цветно.

ОСНОВНИ НОТИ: морска сол, мов и амбер.

СРЕДНИ НОТИ: ананас, листови од темјанушка и рузмарин.

КРАЈНИ НОТИ: лимон и нане.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Nike NIKE MAN ULTRA BLUE BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml Уникатен и непогрешлив стил за она што сјае само по себе. Храбрите и цврсти навестувања на лимон и нане се смирени и им даваат место на лисјата од темјанушки и рузмарин, обезбедувајќи го последниот здив за да ја земат виталната енергија потребна за да се постигне незаборавна база на морски соли и мов. Мирисен тренд: Ориентално цветно. ОСНОВНИ НОТИ: морска сол, мов и амбер. СРЕДНИ НОТИ:.. Category: Product #: 873712 Regular price: 385 ден. 385
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341