Распродадено
NIKE MAN ULTRA GREEN BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml
  • NIKE MAN ULTRA GREEN BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml

NIKE MAN ULTRA GREEN BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml

385 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 873729
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Живописна прошетка за сетилата низ познати дрвени акорди.

Цитрусите стануваат привлечни од самиот почеток, цитрусот станува првиот ефлувиум што не изненадува на патот. Неговата трансформација во моќен мирис поминува низ преплет од мед и различни дрва за конечно да се одмори на база на мошус и пачули со допир од ванила за да ги израдува сетилата.

Мирисен тренд: Ориентално шумски

ОСНОВНИ НОТИ: ванила, сандаловина, пачули и мошус

СРЕДНИ НОТИ: водени лесни ноти, мед, сува шума и кедар

КРАЈНИ НОТИ: јаболко, грејпфрут и бергамот

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Nike NIKE MAN ULTRA GREEN BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml Живописна прошетка за сетилата низ познати дрвени акорди. Цитрусите стануваат привлечни од самиот почеток, цитрусот станува првиот ефлувиум што не изненадува на патот. Неговата трансформација во моќен мирис поминува низ преплет од мед и различни дрва за конечно да се одмори на база на мошус и пачули со допир од ванила за да ги израдува сетилата. Мирисен тренд: Ориентално шумски ОСНОВНИ НО.. Category: Product #: 873729 Regular price: 385 ден. 385
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341