Распродадено
NIKE MAN GREEN EDT - NATURAL SPRAY 100ml
  • NIKE MAN GREEN EDT - NATURAL SPRAY 100ml

NIKE MAN GREEN EDT - NATURAL SPRAY 100ml

789 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 853998
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Совршено сензуално радосен микс - препознатлив за урбаниот маж!!!

Мирисен тренд: ароматично килибарен

ОСНОВНИ НОТИ: мошус, килибар, пачули

СРЕДНИ НОТИ: кедар и цимет

КРАЈНИ НОТИ: јаболко и невен

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Nike NIKE MAN GREEN EDT - NATURAL SPRAY 100ml Совршено сензуално радосен микс - препознатлив за урбаниот маж!!! Мирисен тренд: ароматично килибарен ОСНОВНИ НОТИ: мошус, килибар, пачули СРЕДНИ НОТИ: кедар и цимет КРАЈНИ НОТИ: јаболко и невен .. Category: Product #: 853998 Regular price: 789 ден. 789
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341