Распродадено
NIKE MAN INDIGO BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml
  • NIKE MAN INDIGO BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml

NIKE MAN INDIGO BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml

385 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 854247
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Неверојатни шумски ноти засилени со овошни акорди.

Основни ноти: кедар, ветивер трева, ванила, маслиново дрво и сандаловина.

Средни ноти: цимет и махагони

Крајни ноти: гераниум, бергамот, лимон, јаболко, дабов мов и слива.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Nike NIKE MAN INDIGO BODY FRAGRANCE - DEODORANT 75ml Неверојатни шумски ноти засилени со овошни акорди. Основни ноти: кедар, ветивер трева, ванила, маслиново дрво и сандаловина. Средни ноти: цимет и махагони Крајни ноти: гераниум, бергамот, лимон, јаболко, дабов мов и слива. .. Category: Product #: 854247 Regular price: 385 ден. 385
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341