Распродадено
NIKE WOMAN UP or DOWN EDT - NATURAL SPRAY - 75ml
  • NIKE WOMAN UP or DOWN EDT - NATURAL SPRAY - 75ml

NIKE WOMAN UP or DOWN EDT - NATURAL SPRAY - 75ml

789 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 255044
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Мирис за современите активни жени. Обезбедува енергија за целиот ден, како и свежина и удобност. 

Нотите на ароматична мандарина, бергамот и бел бибер се спојуваат со аромите на мошус, сандалово дрво и ирис. 

Основни ноти: мошус, сандалово дрво, ирис

Средни ноти - роза, божур, фрезија, цвет од франгипани

Крајни ноти - бергамот, мандарина, бел бибер, рибизла

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Nike NIKE WOMAN UP or DOWN EDT - NATURAL SPRAY - 75ml Мирис за современите активни жени. Обезбедува енергија за целиот ден, како и свежина и удобност.  Нотите на ароматична мандарина, бергамот и бел бибер се спојуваат со аромите на мошус, сандалово дрво и ирис.  Основни ноти: мошус, сандалово дрво, ирис Средни ноти - роза, божур, фрезија, цвет од франгипани Крајни ноти - бергамот, мандарина, бел бибер, рибизла .. Category: Product #: 255044 Regular price: 789 ден. 789
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341