Распродадено
NIKE WOMAN BLUSH - PREMIUM EDITION EDT - 100ml
  • NIKE WOMAN BLUSH - PREMIUM EDITION EDT - 100ml

NIKE WOMAN BLUSH - PREMIUM EDITION EDT - 100ml

473 ден.789 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 863973
Достапност: Out Of Stock
Количина:

За да ја осветлите ноќта и да ги трансформирате темните бои!!!

 

Мирисен тренд: овошно цветен

Основни ноти: мошус, кедар и ирис

Средни ноти: јасмин и диви лилјани

Крајни ноти: црвено јаболко и лимон

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Nike NIKE WOMAN BLUSH - PREMIUM EDITION EDT - 100ml За да ја осветлите ноќта и да ги трансформирате темните бои!!!   Мирисен тренд: овошно цветен Основни ноти: мошус, кедар и ирис Средни ноти: јасмин и диви лилјани Крајни ноти: црвено јаболко и лимон .. Category: Product #: 863973 Regular price: 473 ден. 789
473
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341