NIKE WOMAN 5TH ELEMENT - BODY FRAGRANCE 75ml
  • NIKE WOMAN 5TH ELEMENT - BODY FRAGRANCE 75ml

NIKE WOMAN 5TH ELEMENT - BODY FRAGRANCE 75ml

231 ден.385 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 630025
Достапност: На залиха
Количина:

Овошен цветен мирис за млади, независни жени. Нотите од јагода, малина и мандарина помешани со јасмин, роза и крин ја отсликуваат романтичната душа на жената. Разбивајќи ги со аромата на пачули и мошус ја изразува слободата и подготвеноста кај жената.

 

Основни ноти: пачули, пралини и мошус. 

Средни ноти: роза, листови од јасмин и шумски лилјани;

Крајни ноти: јагода, малина и мандарина;
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Nike NIKE WOMAN 5TH ELEMENT - BODY FRAGRANCE 75ml Овошен цветен мирис за млади, независни жени. Нотите од јагода, малина и мандарина помешани со јасмин, роза и крин ја отсликуваат романтичната душа на жената. Разбивајќи ги со аромата на пачули и мошус ја изразува слободата и подготвеноста кај жената.   Основни ноти: пачули, пралини и мошус.  Средни ноти: роза, листови од јасмин и шумски лилјани; Крајни ноти: јагода, малина и мандарина.. Category: Product #: 630025 Regular price: 231 ден. 385
231
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341