ADAKTAR COLOR SOFT CONTACT LENS AMETHYST

ADAKTAR COLOR SOFT CONTACT LENS AMETHYST

2.500 ден.
Производител: Adaktar
Шифра на производ: 56014
Достапност: На залиха
Количина:

Дали сакате природно виолетови очи како Елизабет Тејлор?

Употреба: Погодни за секојдневно носење до три месеци. Ефектот што го даваат обоените леќи може да варира во зависност од природната боја на ирисот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: леќи, color contacts
Adaktar ADAKTAR COLOR SOFT CONTACT LENS AMETHYST Дали сакате природно виолетови очи како Елизабет Тејлор? Употреба: Погодни за секојдневно носење до три месеци. Ефектот што го даваат обоените леќи може да варира во зависност од природната боја на ирисот.   .. Category: Product #: 56014 Regular price: 2.500 ден. 2.500
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341