REVUELE CASTOR OIL VOLUMIZING EYELASH BOOSTER

REVUELE CASTOR OIL VOLUMIZING EYELASH BOOSTER

495 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 105546
Достапност: На залиха
Количина:

Чисто рицинусово масло за волуменизирање на трепките, изобилува со есенцијални масни киселини, како и витамини кои ја прихрануваат фоликулата на трепките, за посилни, пополни и поздрави трепки. Засилувачот има комплекс за нега на трепките 3 во 1 кој ги продолжува, храни и помага да се спречи нивното опаѓање. Видливи резултати само после 4 недели од секојдневна употреба. ПРИРОДНО И НЕЖНО: формула засилена со состојки кои го прават безбеден производ за секојдневна употреба. 

Начин на користење: Навечер пред спиење, нанесете доволна количина на чисти и суви трепки. Оставете да делува преку ноќ, а наутро внимателно исплакнете.

Внимание: Само за надворешна употреба! Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода.

СостојкиCastor Oil / Ricinus Communis Seed Oil, Macadamia Nut Oil / Macadamia Ternifolia Seed Oil, Hydrogenated Styrene/Isoprene Copolymer, Hydrogenated Styrene/Butadiene Copolymer, Isopropyl Myristate, Silica Dimethyl Silylate, Vitamin E / Tocopheryl Acetate, Butylated Hydroxytoluene / BHT.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele REVUELE CASTOR OIL VOLUMIZING EYELASH BOOSTER Чисто рицинусово масло за волуменизирање на трепките, изобилува со есенцијални масни киселини, како и витамини кои ја прихрануваат фоликулата на трепките, за посилни, пополни и поздрави трепки. Засилувачот има комплекс за нега на трепките 3 во 1 кој ги продолжува, храни и помага да се спречи нивното опаѓање. Видливи резултати само после 4 недели од секојдневна употреба. ПРИРОДНО И НЕЖНО: формула з.. Category: Product #: 105546 Regular price: 495 ден. 495
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341