Green Clay Shower Gel - Потхранувачки гел за туширање со зелена глина 300ml
  • Green Clay Shower Gel - Потхранувачки гел за туширање со зелена глина 300ml

Green Clay Shower Gel - Потхранувачки гел за туширање со зелена глина 300ml

119 ден.298 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102057
Достапност: На залиха
Количина:

Возбудете ги вашите сетила и разбудете ја кожата.

Гел за туширање Green Clay длабоко ја чисти, ексфолира и тонизира кожата. Зелената глина ја чисти кожата во длабочина, ја храни и го разјаснува тенот. Неговата способност да апсорбира токсини, да ги разградува мастите и да ја елиминира нечистотијата на кожата, го прави погоден за мрсна и комбинирана кожа.

Начин на употреба:

Нанесете на влажна кожа. Нежно масирајте и исплакнете темелно со вода.

Состав:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Crosspolymer, Coco – Glucoside, Cocamide DEA, PEG-4 Distearyl Ether, Distearyl Ether, Dicaprylyl Ether, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Kaolin, Illite, Montmorillonite, Phenoxyethanol, Parfum, Triethanolamine.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: гел. gel, body, тело, green
Revuele Green Clay Shower Gel - Потхранувачки гел за туширање со зелена глина 300ml Возбудете ги вашите сетила и разбудете ја кожата. Гел за туширање Green Clay длабоко ја чисти, ексфолира и тонизира кожата. Зелената глина ја чисти кожата во длабочина, ја храни и го разјаснува тенот. Неговата способност да апсорбира токсини, да ги разградува мастите и да ја елиминира нечистотијата на кожата, го прави погоден за мрсна и комбинирана кожа. Начин на употреба: Нанесете на вла.. Category: Product #: 102057 Regular price: 119 ден. 298
119
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341