Hada Labo Sun Body Lotion Super Moisturizer SPF 50 200ml

Hada Labo Sun Body Lotion Super Moisturizer SPF 50 200ml

1.045 ден.
Производител: Hada Labo Tokyo
Шифра на производ: 62789
Достапност: На залиха
Количина:

Водоотпорен, отпорен на песок, лесен, брзо апсорбирачки, хидратантен лосион за тело со висок фактор на заштита SPF 50. Спречува горење на кожата, иритација и појава на дамки и пеги. 200 мл.

Состојки: Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Diglycerin, Niacinamide, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Polyglyceryl-10 Laurate, Methylparaben, Hydrolyzed Jojoba Esters, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Tremella Fuciformis Polysaccharide, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Citric Acid, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Hada Labo Tokyo Hada Labo Sun Body Lotion Super Moisturizer SPF 50 200ml Водоотпорен, отпорен на песок, лесен, брзо апсорбирачки, хидратантен лосион за тело со висок фактор на заштита SPF 50. Спречува горење на кожата, иритација и појава на дамки и пеги. 200 мл. Состојки: Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Diglycerin, Niacinamide, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Polyglyceryl-10 Laurate, Methylparaben, Hydrolyzed Jojoba Esters, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acryl.. Category: Product #: 62789 Regular price: 1.045 ден. 1.045
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341