Hada Labo Sun Face Cream Light Hydrator SPF 50 50ml

Hada Labo Sun Face Cream Light Hydrator SPF 50 50ml

795 ден.
Производител: Hada Labo Tokyo
Шифра на производ: 62819
Достапност: На залиха
Количина:

Лесен хидратантен крем за лице со висок фактор на заштита SPF 50  кој гарантира заштита од сончеви УВА/УВБ зраци, кои се главната причина за предвремено стареење на кожата, појава на дамки,флеки и пеги. Комбинацијата од супер хијалуронска киселина + пантенол + еластин + колаген. Лесна, немрсна текстура, брзо апсорбирачка и може да се нанесува и на влажна кожа 50 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Hada Labo Tokyo Hada Labo Sun Face Cream Light Hydrator SPF 50 50ml Лесен хидратантен крем за лице со висок фактор на заштита SPF 50  кој гарантира заштита од сончеви УВА/УВБ зраци, кои се главната причина за предвремено стареење на кожата, појава на дамки,флеки и пеги. Комбинацијата од супер хијалуронска киселина + пантенол + еластин + колаген. Лесна, немрсна текстура, брзо апсорбирачка и може да се нанесува и на влажна кожа 50 мл .. Category: Product #: 62819 Regular price: 795 ден. 795
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341