REVUELE ANTI YELLOW BLOND HAIR MASK 200ml
  • REVUELE ANTI YELLOW BLOND HAIR MASK 200ml

REVUELE ANTI YELLOW BLOND HAIR MASK 200ml

449 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 105607
Достапност: На залиха
Количина:

Маска за неутрализирање на жолтите одблесоци и интензивна нега на руси, шатирани и бланширани коси.

BioElixir-комплексот богат со природни масла од кокос, памук, камилица и алое вера екстракт, брзо ја подобрува структурата на косата, ја прави мека, сјајна, свиленкаста и полна со енергија.

Состојки: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Quaternium-16, Undeceth-11, Butyloctanol, Undeceth-5, PPG-3 Caprylyl Ether, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Fruit Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Aloe Barbadensis Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Acorus Calamus Root Extract, Commiphora Myrrha Resin Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Lecithin, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Phenoxyethanol, Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate, Disodium Edta, Citric Acid, CI 60730.

Како се користи?

Нанесете по целата должина на чиста, влажна коса. Оставете нè подолго од 5-10 минути, а потоа исплакнете ја косата со многу вода. Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Пред првата употреба направете тест за чувствителност. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода. Производот може да остави траги на кожата и облеката.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele REVUELE ANTI YELLOW BLOND HAIR MASK 200ml Маска за неутрализирање на жолтите одблесоци и интензивна нега на руси, шатирани и бланширани коси. BioElixir-комплексот богат со природни масла од кокос, памук, камилица и алое вера екстракт, брзо ја подобрува структурата на косата, ја прави мека, сјајна, свиленкаста и полна со енергија. Состојки: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Quaternium-16, Undeceth-11, .. Category: Product #: 105607 Regular price: 449 ден. 449
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341