HYDRALIFT HYALURON Eye Contour Gel-Filler Anti-fatigue & Dark Circles 25ml

HYDRALIFT HYALURON Eye Contour Gel-Filler Anti-fatigue & Dark Circles 25ml

102 ден.255 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 901598
Достапност: На залиха
Количина:

Ефикасен гел на база на хијалуронска киселина, наменет за нега на чувствителната регија околу очите, ја хидратира кожата одвнатре и однадвор, ја прави еластична и на тој начин делува на брчките во таа регија и спречува појава на нови. Лесна текстура, брзо се впива, ја подобрува состојбата со темните кругови околу очите.

  • Нанесете тенок слој крем на пределот околу очите со нежни кружни движења​
  • Втријте го кремот на лицето со кружни движења
  • Користете го кремот наутро и навечер
  • После целосна апсорпција на кремот, нанесете шминка на лицето

​Состав : Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Equisetum Arvense Extract, Ginko Biloba Leaf Extract, Glyzerhiza Glabra Root Extract, Hamamelis Virginiana Extract, Panax Ginseng Root Extract, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Triethanolamine, Caffeine, Panthenol, Allantoin, Disodium EDTA, Phenoxyethanol,Parfum.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele HYDRALIFT HYALURON Eye Contour Gel-Filler Anti-fatigue & Dark Circles 25ml Ефикасен гел на база на хијалуронска киселина, наменет за нега на чувствителната регија околу очите, ја хидратира кожата одвнатре и однадвор, ја прави еластична и на тој начин делува на брчките во таа регија и спречува појава на нови. Лесна текстура, брзо се впива, ја подобрува состојбата со темните кругови околу очите. Нанесете тенок слој крем на пределот околу очите со нежни кружни движења.. Category: Product #: 901598 Regular price: 102 ден. 102 Available from: torba.mk