ИНТЕНЗИВЕН КОНЦЕНТРИРАН СЕРУМ СО ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА И ЕЛАСТИН ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИ

ИНТЕНЗИВЕН КОНЦЕНТРИРАН СЕРУМ СО ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА И ЕЛАСТИН ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИ

295 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101036
Достапност: На залиха
Количина:

ИНТЕНЗИВЕН КОНЦЕНТРИРАН СЕРУМ СО ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА И ЕЛАСТИН ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИЈА И ХИДРАТАЦИЈА НА КОЖАТА НА ЛИЦЕ,ВРАТ И ДЕКОЛТЕ Против стареење на кожата,ја измазнува и затегнува кожата, ја ревитализира, хидратира и ја подобрува нејзината еластичност. За мека и мазна подмладена кожа со неверојатна енергија и сјај.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele ИНТЕНЗИВЕН КОНЦЕНТРИРАН СЕРУМ СО ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА И ЕЛАСТИН ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИ ИНТЕНЗИВЕН КОНЦЕНТРИРАН СЕРУМ СО ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА И ЕЛАСТИН ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИЈА И ХИДРАТАЦИЈА НА КОЖАТА НА ЛИЦЕ,ВРАТ И ДЕКОЛТЕ Против стареење на кожата,ја измазнува и затегнува кожата, ја ревитализира, хидратира и ја подобрува нејзината еластичност. За мека и мазна подмладена кожа со неверојатна енергија и сјај. .. Category: Product #: 101036 Regular price: 295 ден. 295 Available from: torba.mk