Распродадено
Revuele Hydrophilic Antioxidant Cleanser

Revuele Hydrophilic Antioxidant Cleanser

269 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103702
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Нежна гел-пена за чис-тење на чувствителна&сончана кожа со екстракти од зелен чај и нане. Комбинација која длабински чисти, делува анти-инфламаторски, антибактериски и  антиоксидативно.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: revuele, cleanser, antioxidant
Revuele Revuele Hydrophilic Antioxidant Cleanser Нежна гел-пена за чис-тење на чувствителна&сончана кожа со екстракти од зелен чај и нане. Комбинација која длабински чисти, делува анти-инфламаторски, антибактериски и  антиоксидативно. .. Category: Product #: 103702 Regular price: 269 ден. 269
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341