Revuele Hydrophilic Rejuvenating Cleanser 150 ml

Revuele Hydrophilic Rejuvenating Cleanser 150 ml

269 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103696
Достапност: На залиха
Количина:

Нежна гел-пена за чистење на сува & зрела кожа со вода од лаванда кориандер. Комбинација која ја хидратира и подмладува кожата, ја смирува, освежува и ја подобрува текстурата. Особено годи на уморна кожа без сјај.

Состојки: Water /  Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerine, Polyquaternium-7, Lavender Flower Water / Lavandula Angustifolia Flower Water, Coriander Fruit Extract / Coriandrum Sativum Fruit Extract, Polyquaternium-10, Fragrance / Parfum, Provitamin B5 / Panthenol, Phenoxyethanol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Revuele Hydrophilic Rejuvenating Cleanser 150 ml Нежна гел-пена за чистење на сува & зрела кожа со вода од лаванда кориандер. Комбинација која ја хидратира и подмладува кожата, ја смирува, освежува и ја подобрува текстурата. Особено годи на уморна кожа без сјај. Состојки: Water /  Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerine, Polyquaternium-7, Lavender Flower Water / Lavandula Angustifolia F.. Category: Product #: 103696 Regular price: 269 ден. 269
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341