JUST Rose Water Avocado Oil Eye Care Cream
  • JUST Rose Water Avocado Oil Eye Care Cream

JUST Rose Water Avocado Oil Eye Care Cream

389 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 103436
Достапност: На залиха
Количина:

КРЕМ ЗА НЕГА НА КОЖАТА ОКОЛУ ОЧИТЕ 

Интензивен крем за прихранување на нежната кожа околу очите, збогатен со: вода од роза, шеа путер, масла од авокадо и маслинка. Одлична  комбинација за: прихранување и  заштита на здрава кожа, истакнување на сјајот, подмладување на површинските слоеви на кожата и моќна заштита од слободни радикали. Текстурата е нежна и лесна и многу брзо се апсорбира. Одлична антиоксидантна заштита на нежната кожа, хидратација  и враќање на  природниот здрав сјај на кожата. Кремот особено годи на  дехидрирана кожа, но истовремено  претставува одлична поддршка за здрава кожа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX JUST Rose Water Avocado Oil Eye Care Cream КРЕМ ЗА НЕГА НА КОЖАТА ОКОЛУ ОЧИТЕ  Интензивен крем за прихранување на нежната кожа околу очите, збогатен со: вода од роза, шеа путер, масла од авокадо и маслинка. Одлична  комбинација за: прихранување и  заштита на здрава кожа, истакнување на сјајот, подмладување на површинските слоеви на кожата и моќна заштита од слободни радикали. Текстурата е нежна и лесна и многу брзо се апсорбира. Одлична.. Category: Product #: 103436 Regular price: 389 ден. 389
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341