JAPANESE RITUAL MOISTURIZING ESSENCE TONIC

JAPANESE RITUAL MOISTURIZING ESSENCE TONIC

392 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 103078
Достапност: На залиха
Количина:

ЛЕСЕН ХИДРАТАНТЕН ТОНИК изобилува со висококонцентрирани нутриционистички и смирувачки состојки од цветови од јапонска цреша + екстракти од калинка + хијалуронска киселина, го одржува хидро балансот на кожата на оптимално ниво + оризово млеко кое ја подобрува еластичноста на кожата. Одговара на сите типови кожа, а особено годи на сува и уморна кожа


Revox B77 – JAPANESE RITUAL – ЈАПОНСКИ РИТУАЛ

Претворете ја вашата дневна рутина за нега на лице во релаксирачки ритуал за убавина. Линијата е инспирирана од јапонскиот ритуал на убавина и тајната на младешки изглед, а прилагодена на потребите на вашата кожа, во согласност со нејзиниот природен ритам.... Нежна формула, лесна текстура, пријатен нежен мирис и богатство од екстракти од цветови од јапонски цреши и оризово млеко.

Производите се наменети за возраст 25+

Revox B77- JAPANESE RITUAL MOISTURIZING ESSENCE TONIC- Cherry blossom & rice oil

Хидратантен, лесен тоник збогатен со високо концентрирани нутриционистички состојки. Се распрскува како нежна прашинка, ја навлажнува сувата и уморна кожа, враќајќи го нејзиниот природен баланс и сјај. Брзо се апсорбира и не остава чувство на лепливи траги.

Формулата е богата со смирувачки екстракти од  цветови на јапонска цреша, кои јапонските жени ги сметаат за извор на младост и свежина. Дополнително, содржи и екстрактот од калинка, кој го стимулира и регулира излачувањето на себум. Хијалуронска киселина штити од губење на вода, додека оризовото млеко ја подобрува еластичноста на кожата.


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX JAPANESE RITUAL MOISTURIZING ESSENCE TONIC ЛЕСЕН ХИДРАТАНТЕН ТОНИК изобилува со висококонцентрирани нутриционистички и смирувачки состојки од цветови од јапонска цреша + екстракти од калинка + хијалуронска киселина, го одржува хидро балансот на кожата на оптимално ниво + оризово млеко кое ја подобрува еластичноста на кожата. Одговара на сите типови кожа, а особено годи на сува и уморна кожа Revox B77 – JAPANESE RITUAL – ЈАПОНСКИ РИТУА.. Category: Product #: 103078 Regular price: 392 ден. 392
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341