Распродадено
JUST Rose Water Avocado Oil Eye Care Fluid 30ml - OUTLET

JUST Rose Water Avocado Oil Eye Care Fluid 30ml - OUTLET

158 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 103429
Достапност: Out Of Stock
Количина:

ФЛУИД ЗА НЕГА НА КОЖАТА ОКОЛУ ОЧИТЕ И ОТСТРАНУВАЊЕ НА ТЕМНИТЕ КРУГОВИ ОКОЛУ ОЧИТЕ

Интензивен хидратантен флуид  збогатен со: вода од роза, шеа путер, како и масла од авокадо и сладок бадем, за превентивно делување против појава на темни кругови околу очите, потечени подочници како и намалување на видливоста на знаците на стареење. Текстурата е лесна и брзо се апсорбира. Инстантна длабинска хидратација, антиоксидантен ефект, ја смирува кожата и помага да се намали/успори појавата и видливоста на тенките линии, како и поизразените брчки околу очите.
Особено годи на дехидрирана, уморна и кожа без енергија и сјај.
 
Состојки: Water / Aqua, Rose Flower Water / Rosa Damascena Flower Water, Glycerin,Avocado Oil / Persea Gratissima ( Avocado ) Oil, Sweet Almond Oil / Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Shea Butter / Butyrospermum Parkii ( Shea ) Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco - Caprylate/Caprate, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Octadecyl Di-t-Butyl-4- Hydroxyhydrocinnamate.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

REVOX JUST Rose Water Avocado Oil Eye Care Fluid 30ml - OUTLET ФЛУИД ЗА НЕГА НА КОЖАТА ОКОЛУ ОЧИТЕ И ОТСТРАНУВАЊЕ НА ТЕМНИТЕ КРУГОВИ ОКОЛУ ОЧИТЕ Интензивен хидратантен флуид  збогатен со: вода од роза, шеа путер, како и масла од авокадо и сладок бадем, за превентивно делување против појава на темни кругови околу очите, потечени подочници како и намалување на видливоста на знаците на стареење. Текстурата е лесна и брзо се апсорбира. Инстантна длабинска хидр.. Category: Product #: 103429 Regular price: 158 ден. 158
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341