KISS LASH COUTURE SINGLES - Gala
  • KISS LASH COUTURE SINGLES - Gala

KISS LASH COUTURE SINGLES - Gala

595 ден.
Производител: KISS
Шифра на производ: 69257
Достапност: На залиха
Количина:

Вештачки трепки- гламурозни и меки- кои ќе ја истакнат вашата елеганција.

KISS производите овозможуваат, за само неколку минути да постигнете гламурозен ефект на очите, благодарение на трепките, кои се изработени по најсовремена технологија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
KISS KISS LASH COUTURE SINGLES - Gala Вештачки трепки- гламурозни и меки- кои ќе ја истакнат вашата елеганција. KISS производите овозможуваат, за само неколку минути да постигнете гламурозен ефект на очите, благодарение на трепките, кои се изработени по најсовремена технологија. .. Category: Product #: 69257 Regular price: 595 ден. 595
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341