Распродадено
KISS 24hr Strip Eyelash Adhesive - Clear
  • KISS 24hr Strip Eyelash Adhesive - Clear

KISS 24hr Strip Eyelash Adhesive - Clear

319 ден.
Производител: KISS
Шифра на производ: 55616
Достапност: Out Of Stock
Количина:

БЕЗБОЕН лепак за вештачки трепки со прецизен апликатор. Збогатен со екстракти од алое вера.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
KISS KISS 24hr Strip Eyelash Adhesive - Clear БЕЗБОЕН лепак за вештачки трепки со прецизен апликатор. Збогатен со екстракти од алое вера. .. Category: Product #: 55616 Regular price: 319 ден. 319
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341