ADAKTAR COLOR SOFT CONTACT LENS ANTARCTIC

ADAKTAR COLOR SOFT CONTACT LENS ANTARCTIC

2.500 ден.
Производител: Adaktar
Шифра на производ: 56007
Достапност: На залиха
Количина:

Дали сте подготвени за кршење на мразот? Оваа застрашувачка антарктичка нијанса е совршена за ладни и смели типови. Блескава ледена сина нијанса која може да ги трансформира длабоките темно кафени или црни очи во реалистични сини очи со природен изглед.

Погодни за секојдневно носење до три месеци. Ефектот што го даваат леќите може да варира во зависност од природната боја на ирисот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: леќи, color contacts
Adaktar ADAKTAR COLOR SOFT CONTACT LENS ANTARCTIC Дали сте подготвени за кршење на мразот? Оваа застрашувачка антарктичка нијанса е совршена за ладни и смели типови. Блескава ледена сина нијанса која може да ги трансформира длабоките темно кафени или црни очи во реалистични сини очи со природен изглед. Погодни за секојдневно носење до три месеци. Ефектот што го даваат леќите може да варира во зависност од природната боја на ирисот. .. Category: Product #: 56007 Regular price: 2.500 ден. 2.500
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341