ADAKTAR COLOR SOFT CONTACT LENS ALTAMIRA

ADAKTAR COLOR SOFT CONTACT LENS ALTAMIRA

2.500 ден.
Производител: Adaktar
Шифра на производ: 56038
Достапност: На залиха
Количина:

Сакаш да се истакнеш и да бидеш позабележлив?

Пробајте ги овие леќи со земјен тон и жолт подтон, кои совршено одговараат со секој стил на шминка. Оваа боја на леќи само ќе привлече внимание на вашата веќе постоечка природна убавина. Леќите Altamira со нежната боја можат да ги покријат и светлите како и темните очи и да го трансформираат ирисот во неверојатна кафена боја, со нијанса на лешник.

Употреба: Погодни за секојдневно носење до три месеци. Ефектот што го даваат обоените леќи може да варира во зависност од природната боја на ирисот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: леќи, color contacts
Adaktar ADAKTAR COLOR SOFT CONTACT LENS ALTAMIRA Сакаш да се истакнеш и да бидеш позабележлив? Пробајте ги овие леќи со земјен тон и жолт подтон, кои совршено одговараат со секој стил на шминка. Оваа боја на леќи само ќе привлече внимание на вашата веќе постоечка природна убавина. Леќите Altamira со нежната боја можат да ги покријат и светлите како и темните очи и да го трансформираат ирисот во неверојатна кафена боја, со нијанса на лешник. .. Category: Product #: 56038 Regular price: 2.500 ден. 2.500
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341