Macadamia Oil Active Hair Ampoules

Macadamia Oil Active Hair Ampoules

405 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104655
Достапност: На залиха
Количина:

Ампулите обезбедуваат длабинска нега за обоена коса. Маслото од макадамија работи на враќање на нејзиниот природен сјај, сила и еластичност. Редовната употреба на ампулите ќе помогне да се опорави бојадисаната коса и да се спречи одмивањето на бојата. За најдобри резултати користете го заедно со другите производи за коса REVUELE Macadamia Oil.

Нанесете една ампула по должината на косата (за пократка коса користете ½). Оставете да делува 10-15 минути, а потоа измијте со шампон. За најдобри резултати, користете 1-2 пати неделно.

Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Macadamia Oil Active Hair Ampoules Ампулите обезбедуваат длабинска нега за обоена коса. Маслото од макадамија работи на враќање на нејзиниот природен сјај, сила и еластичност. Редовната употреба на ампулите ќе помогне да се опорави бојадисаната коса и да се спречи одмивањето на бојата. За најдобри резултати користете го заедно со другите производи за коса REVUELE Macadamia Oil. Нанесете една ампула по должината на косата (за пок.. Category: Product #: 104655 Regular price: 405 ден. 405
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341