Распродадено
Macadamia Oil Hair Elixir 120ml

Macadamia Oil Hair Elixir 120ml

124 ден.309 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104686
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Kомбинација од 100% макадамија масло и пантенол, ја штити боената коса од топлина, ја враќа еластичноста, цврстината и сјајот. Енергична и лелеава коса во полн сјај.

Испрскајте мала количина од далечина од 20цм на чиста влажна или сува коса пред термички стилизирање. Не плакнете. 

Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Избегнувајте контакт со очите. Во случај на контакт со очи, исплакнете темелно со вода.

Состојки:

Water / Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Amodimethicone (and) C11-15 Pareth-7 (and) Laureth-9 (and) Glycerin (and) Trideceth-12, Provitamin B5 / Panthenol, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Butylated hydroxytoluene / BHT.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Macadamia Oil Hair Elixir 120ml Kомбинација од 100% макадамија масло и пантенол, ја штити боената коса од топлина, ја враќа еластичноста, цврстината и сјајот. Енергична и лелеава коса во полн сјај. Испрскајте мала количина од далечина од 20цм на чиста влажна или сува коса пред термички стилизирање. Не плакнете.  Внимание: Можна е индивидуална нетолеранција на која било од состојките. Избегнувајте контакт со очите. Во случа.. Category: Product #: 104686 Regular price: 124 ден. 309
124
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341