MICELLAR GEL-Make up remover and Washing Gel 150ml - OUTLET

MICELLAR GEL-Make up remover and Washing Gel 150ml - OUTLET

159 ден.199 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100428
Достапност: На залиха
Количина:

МИЦЕЛАРЕН ГЕЛ - со нежна текстура за длабинско чистење на лицето и интензивно освежување и навлажнување на кожата на лицето и вратот. Колагенот, освен што ја одржува хидратацијата на кожата на високо ниво, штити и од надворешни загадувачи. Негувана, мазна и свиленкаста кожа. За отстранување на шминка-користете памучни туферчиња, за миење на лицето-нанесете директно на лицето и измијте се со млака вода

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele MICELLAR GEL-Make up remover and Washing Gel 150ml - OUTLET МИЦЕЛАРЕН ГЕЛ - со нежна текстура за длабинско чистење на лицето и интензивно освежување и навлажнување на кожата на лицето и вратот. Колагенот, освен што ја одржува хидратацијата на кожата на високо ниво, штити и од надворешни загадувачи. Негувана, мазна и свиленкаста кожа. За отстранување на шминка-користете памучни туферчиња, за миење на лицето-нанесете директно на лицето и измијте се со млака .. Category: Product #: 100428 Regular price: 159 ден. 199
159
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341