Miss So…? Love Potion Perfume Mist 140ml
  • Miss So…? Love Potion Perfume Mist 140ml

Miss So…? Love Potion Perfume Mist 140ml

429 ден.
Производител: Miss So…?
Шифра на производ: 18917
Достапност: На залиха
Количина:

Парфимиран спреј-мист за тело со долготраен мирис- 140 мл

Musky, Woody, Floral, Fruity, Sweet

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Miss So…? Miss So…? Love Potion Perfume Mist 140ml Парфимиран спреј-мист за тело со долготраен мирис- 140 мл Musky, Woody, Floral, Fruity, Sweet .. Category: Product #: 18917 Regular price: 429 ден. 429 Available from: torba.mk