Nike Loving Floral WOMAN Gift Sets
  • Nike Loving Floral WOMAN Gift Sets
  • Nike Loving Floral WOMAN Gift Sets

Nike Loving Floral WOMAN Gift Sets

595 ден.1.190 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 1320
Достапност: На залиха
Количина:

Nike Loving Floral Woman EDT-75 ml + Shower Gel-100 ml + Body Lotion 75 ml

Крајната нота е слатка, цветна нота измешана со овошни ноти-мирис на круша и мандарина. 

Комбинацијата од  цветот на портокал, иланг иланг и крин, сепак дозволува да се истакне основната нота во која доминираат сандалово дрво, ванила и мошус.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Nike Nike Loving Floral WOMAN Gift Sets Nike Loving Floral Woman EDT-75 ml + Shower Gel-100 ml + Body Lotion 75 ml Крајната нота е слатка, цветна нота измешана со овошни ноти-мирис на круша и мандарина.  Комбинацијата од  цветот на портокал, иланг иланг и крин, сепак дозволува да се истакне основната нота во која доминираат сандалово дрво, ванила и мошус. .. Category: Product #: 1320 Regular price: 595 ден. 1.190
595
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341