Nike Oriental Avenue Woman Gift Set
  • Nike Oriental Avenue Woman Gift Set
  • Nike Oriental Avenue Woman Gift Set
  • Nike Oriental Avenue Woman Gift Set

Nike Oriental Avenue Woman Gift Set

595 ден.1.190 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 24978
Достапност: На залиха
Количина:

Nike Oriental Avenue Woman Gift Set - Тоалетна вода 75 ml + Гел за туширање 100 ml + Лосион за тело 75 ml

Крајната нота е елегантно овошна и цветна, свежа и суптилна и полека се спојува со мирис на мед и пралина, создавајќи непогрешливо женствен и помалку дрзок мирис. 

Меката основна нота му дава посебен карактер за да го дочекате денот во градот одлучно со цврсти и решителни чекори.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Nike Nike Oriental Avenue Woman Gift Set Nike Oriental Avenue Woman Gift Set - Тоалетна вода 75 ml + Гел за туширање 100 ml + Лосион за тело 75 ml Крајната нота е елегантно овошна и цветна, свежа и суптилна и полека се спојува со мирис на мед и пралина, создавајќи непогрешливо женствен и помалку дрзок мирис.  Меката основна нота му дава посебен карактер за да го дочекате денот во градот одлучно со цврсти и решителни чекори. .. Category: Product #: 24978 Regular price: 595 ден. 1.190
595
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341