Распродадено
NIKE MAN UP OR DOWN EDT 75ML
  • NIKE MAN UP OR DOWN EDT 75ML

NIKE MAN UP OR DOWN EDT 75ML

385 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 258373
Достапност: Out Of Stock
Количина:

За современите, активни мажи.

Мирисен тренд: Овошно ароматичен

ОСНОВНИ НОТИ: палисандер, листови од кедар, ветивер трева, килибар

СРЕДНИ НОТИ: планински цвеќиња, кардамон, вечен цвет, мошус

КРАЈНИ НОТИ: ѓумбир,каламанси, артемизија

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Nike NIKE MAN UP OR DOWN EDT 75ML За современите, активни мажи. Мирисен тренд: Овошно ароматичен ОСНОВНИ НОТИ: палисандер, листови од кедар, ветивер трева, килибар СРЕДНИ НОТИ: планински цвеќиња, кардамон, вечен цвет, мошус КРАЈНИ НОТИ: ѓумбир,каламанси, артемизија .. Category: Product #: 258373 Regular price: 385 ден. 385
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341