NOURISHING MUD MASK-ПРИХРАНУВАЧКА МАСКА ЗА ЛИЦE
  • NOURISHING MUD MASK-ПРИХРАНУВАЧКА МАСКА ЗА ЛИЦE

NOURISHING MUD MASK-ПРИХРАНУВАЧКА МАСКА ЗА ЛИЦE

327 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101791
Достапност: На залиха
Количина:

Комбинацијата од 100% природни масла од овес и чиа, киноа екстракт, каолин и оризово брашно длабински ќе ја исчистат и истовремено ќе ја прихранат кожата. Ги чистат и смалуваат порите, ја смируваат и релаксираат кожата и долго време останува мека и свиленкаста. Аминокиселините делуваат во процесот на синтеза на протеинот колаген, со што ја зацврстуваат и затегнуваат кожата

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele NOURISHING MUD MASK-ПРИХРАНУВАЧКА МАСКА ЗА ЛИЦE Комбинацијата од 100% природни масла од овес и чиа, киноа екстракт, каолин и оризово брашно длабински ќе ја исчистат и истовремено ќе ја прихранат кожата. Ги чистат и смалуваат порите, ја смируваат и релаксираат кожата и долго време останува мека и свиленкаста. Аминокиселините делуваат во процесот на синтеза на протеинот колаген, со што ја зацврстуваат и затегнуваат кожата .. Category: Product #: 101791 Regular price: 327 ден. 327 Available from: torba.mk