NOURISHING SERUM- ПРИХРАНУВАЧКИ СЕРУМ
  • NOURISHING SERUM- ПРИХРАНУВАЧКИ СЕРУМ
  • NOURISHING SERUM- ПРИХРАНУВАЧКИ СЕРУМ
  • NOURISHING SERUM- ПРИХРАНУВАЧКИ СЕРУМ

NOURISHING SERUM- ПРИХРАНУВАЧКИ СЕРУМ

315 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101814
Достапност: На залиха
Количина:

Комбинација-та од 100% природни масла од: овес, чиа и пченични клици, изобилува со големо количество хранливи сосотојки за длабинско прихранување на кожата, а антиоксидативни состојки делуваат како бариера на кожата, за заштита од надворешни фактори како што се УВ зрачењето и загадувањето. Делува ре-лаксирачки и смирувачки за сите типови кожа, а сосбено годи на ЧУВСТВИТЕЛНА И НЕЖНА КОЖА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele NOURISHING SERUM- ПРИХРАНУВАЧКИ СЕРУМ Комбинација-та од 100% природни масла од: овес, чиа и пченични клици, изобилува со големо количество хранливи сосотојки за длабинско прихранување на кожата, а антиоксидативни состојки делуваат како бариера на кожата, за заштита од надворешни фактори како што се УВ зрачењето и загадувањето. Делува ре-лаксирачки и смирувачки за сите типови кожа, а сосбено годи на ЧУВСТВИТЕЛНА И НЕЖНА КОЖА .. Category: Product #: 101814 Regular price: 315 ден. 315 Available from: torba.mk