Распродадено
CYS NOURISHING OILS: HEMP SEED OIL – SERUM
  • CYS NOURISHING OILS: HEMP SEED OIL – SERUM

CYS NOURISHING OILS: HEMP SEED OIL – SERUM

339 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101739
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Mоќен серум со масло од коноп. Изобилува со масни киселини, витамини А, Ц и Е кои ја прихрануваат и хидратираат кожата, без да ги затвораат порите. Помага да се успори процесот на стареење на кожата.

Начин на употреба:

Нанесете 4-5 капки масло наутро или навечер на чиста кожа, нежно масирајте додека не се апсорбира целосно.

Состав:

Caprylic/ Capric Triglyceride, Cannabis Sativa Seed Oil, Coco – Caprylate/ Caprate, Tocopheryl Acetate, BHT.

ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele CYS NOURISHING OILS: HEMP SEED OIL – SERUM Mоќен серум со масло од коноп. Изобилува со масни киселини, витамини А, Ц и Е кои ја прихрануваат и хидратираат кожата, без да ги затвораат порите. Помага да се успори процесот на стареење на кожата. Начин на употреба: Нанесете 4-5 капки масло наутро или навечер на чиста кожа, нежно масирајте додека не се апсорбира целосно. Состав: Caprylic/ Capric Triglyceride, Cannabis Sativa Seed Oi.. Category: Product #: 101739 Regular price: 339 ден. 339
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341