Распродадено
NOVACLEAR COLLAGEN SERUM - Серум за сите типови кожа 30ML
  • NOVACLEAR COLLAGEN SERUM - Серум за сите типови кожа 30ML

NOVACLEAR COLLAGEN SERUM - Серум за сите типови кожа 30ML

388 ден.969 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 82350
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Серум за сите типови кожа за длабинска хидратација и подобрување на еластичноста на кожата. Со морски колаген, активно злато, кавијар екстракт и хијалуронска киселина, но и растителни екстракти од божур, арника, дива роза и сибирски жен-шен, комбинација која им годи дури и на најчувствителните кожи.

Состојки: Aqua, Panthenol, Propylene Glycol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hyaluronate, Retinol, Caviar Extract, Paeonia Officinalis Flower Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Arnica Montana Flower Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Eleutherococcus Senticosus Root Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Collagen Amino Acids, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Allantoin, Gold, Lactose, Mica, Titanium Dioxide, CI 77015, Tetrasodium EDTA, Tricaprylin, Carbomer, Potassium Silicate, Aluminum Silicate, Sodium Benzoate, Lactic, Acid, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Parfum, Polymethyl Methacrylate, BHT

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

NovaClear NOVACLEAR COLLAGEN SERUM - Серум за сите типови кожа 30ML Серум за сите типови кожа за длабинска хидратација и подобрување на еластичноста на кожата. Со морски колаген, активно злато, кавијар екстракт и хијалуронска киселина, но и растителни екстракти од божур, арника, дива роза и сибирски жен-шен, комбинација која им годи дури и на најчувствителните кожи. Состојки: Aqua, Panthenol, Propylene Glycol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hy.. Category: Product #: 82350 Regular price: 388 ден. 969
388
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341