Распродадено
Novaclear HYDRO Anti-Perspirant DEO Roll on-48H Protection - Хидратантен рол-он-антиперспирант
  • Novaclear HYDRO Anti-Perspirant DEO Roll on-48H Protection - Хидратантен рол-он-антиперспирант

Novaclear HYDRO Anti-Perspirant DEO Roll on-48H Protection - Хидратантен рол-он-антиперспирант

298 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 82831
Достапност: Out Of Stock
Количина:

48 часовна заштита со хидратантен рол-он - антиперспирант со хијалуронска киселина, алое вера и екстракт од жалфија. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

NovaClear Novaclear HYDRO Anti-Perspirant DEO Roll on-48H Protection - Хидратантен рол-он-антиперспирант 48 часовна заштита со хидратантен рол-он - антиперспирант со хијалуронска киселина, алое вера и екстракт од жалфија.  .. Category: Product #: 82831 Regular price: 298 ден. 298
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341