Распродадено
NOVACLEAR HYDRO SERUM - Високо концентриран серум за дехидрирана кожа 30ml
  • NOVACLEAR HYDRO SERUM - Високо концентриран серум за дехидрирана кожа 30ml

NOVACLEAR HYDRO SERUM - Високо концентриран серум за дехидрирана кожа 30ml

869 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 81384
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Високо концентриран серум за дехидрирана кожа со 10% хијалуронска киселина, активни состојки и хидроманил за длабинска хидратација, мека и мазна кожа. Матични гроздови клетки ја стимулираат синтезата на  колагенот, а оризовите екстракти ја смируваат и релаксираат кожата.

СостојкиAqua, Glycerin, Propylene Glycol, Oryza Sativa Extract, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Sodium Hyaluronate, Vitis Vinifera Callus Culture Extract, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

NovaClear NOVACLEAR HYDRO SERUM - Високо концентриран серум за дехидрирана кожа 30ml Високо концентриран серум за дехидрирана кожа со 10% хијалуронска киселина, активни состојки и хидроманил за длабинска хидратација, мека и мазна кожа. Матични гроздови клетки ја стимулираат синтезата на  колагенот, а оризовите екстракти ја смируваат и релаксираат кожата. Состојки: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Oryza Sativa Extract, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum.. Category: Product #: 81384 Regular price: 869 ден. 869
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341