Распродадено
NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Cleanser - Нежен чистач за длабинско чистење 150ml
  • NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Cleanser - Нежен чистач за длабинско чистење 150ml

NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Cleanser - Нежен чистач за длабинско чистење 150ml

435 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 83685
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Нежен чистач за длабинско чистење на проблематична кожа, со 3R Complex (арника, див костен, магарешки трн), ја смирува чувствителната кожа и ја намалува видливоста на црвенилото. Пантенол и ликорис екстракт, помагаат да се смири иритираната кожа.

Состојки: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, PEG-150 Distearate, Propylene Glycol, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerin, Arnica Montana Flower Extract, Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Arctium Lappa Root Extract, Allantoin, Panthenol, Potassium Azeloyl Diglycinate, Linum Usitatissimum Seed Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Niacinamide, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum, Lactic Acid

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

NovaClear NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Cleanser - Нежен чистач за длабинско чистење 150ml Нежен чистач за длабинско чистење на проблематична кожа, со 3R Complex (арника, див костен, магарешки трн), ја смирува чувствителната кожа и ја намалува видливоста на црвенилото. Пантенол и ликорис екстракт, помагаат да се смири иритираната кожа. Состојки: ​Aqua, Cocamidopropyl Betaine, PEG-150 Distearate, Propylene Glycol, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerin, Arnica Montana Flower Extract, Aescu.. Category: Product #: 83685 Regular price: 435 ден. 435
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341